Späť na O nás

O nás

2 min.

Distribútor detského sortimentu, zdravotníckych pomôcok a produktov pre rodinu.

Ponúkame detský sortiment pre domáce použitie renomovaných výrobcov. Čo nás odlišuje je jedinečný záujem o služby pre zákazníkov - spoľahlivosť, profesionálnosť, bezpečnosť a rýchlosť.

Garantujeme odborné poradenstvo a podporu po predaji.

Staráme sa o výber kvalitných produktov. To potvrdzujú nielen overené výrobky, ale aj veľmi pozitívna spätná väzba na naše výrobky z nemocníc, zdravotných stredísk, od lekárov a predajcov detského sortimentu.


História

Naša spoločnosť vznikla 11.11.2004. Už pri samotnom vzniku spoločnosti za ňou stálo odhodlanie a chuť tvrdo pracovať. Výsledkom viac ako roku trpezlivej práce nášho tímu je vybudovanie firmy stojacej na pevných základoch s presnou víziou do budúcnosti. Za spoločnosťou MLongauer s.r.o. sa ukrýva tím ľudí, ktorí síce pracujú v rôznych odvetviach, ale spája ich spoločný cieľ. Cieľom, ktorý dáva zároveň aj zmysel nášmu snaženiu je potreba pomôcť a pričiniť sa o ochranu ľudského zdravia a prevenciu pred civilizačnými chorobami, ktoré postihujú stále viac ľudí. Práve prostredníctvom produktov, ktoré ponúkame sme vytvorili nové možnosti výberu nielen kvalitných ale aj cenovo dostupných výrobkov, ktoré už dnes slúžia v mnohých slovenských domácnostiach.

Zámerom našej spoločnosti do budúcna je neustále vyhľadávanie a dopĺňanie produktov, ktoré na slovenskom trhu chýbajú alebo je ich nedostatok. Naša snaha je a bude nasmerovaná k deťom a ľuďom, ktorí sú chorí, k ľuďom ktorí sa o chorých starajú ale aj smerom k zdravým, ktorí si chcú svoje zdravie čo najdlhšie udržať.